Firmy od 10 lat korzystają z SemStar®, żeby codziennie pozyskiwać klientów i sprzedawać więcej. Zobacz o ile więcej możesz zarobić dzięki naszym usługom i narzędziom.

Płacisz za zdobytych Klientów

Opracowaliśmy autorski system sprzedaży i pozyskiwania Klientów z Internetu, znany pod nazwą SemStar®. Płacisz za zdobytych klientów albo zwiększenie sprzedaży produktów i usług. My działamy, Ty zarabiasz. Proste.

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem i realizacją strategii eMarketingu dla naszych Klientów. System oraz nasza technologia wykorzystuje i integruje wiele kanałów marketingowych, które prezentujemy poniżej:

Pozycjonowanie SEO

Osiągnęliśmy absolutne mistrzostwo w dziedzinie SEO. Skutecznie obsługujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Pozycjonujemy dla największych branżowych agencji i wypracowaliśmy metody nieosiągalne dla innych firm, co daje oszczędność czasu i pieniędzy!

SemStar ADS® – wypracuj pozycje lidera

SemStar ADS® to platforma RTB innovation system, która oprócz własnych wydawców i technologii obsługuje dwie największe sieci reklamowe świata Google Double Click oraz Facebook Exchange co daje nieograniczone możliwości dotarcia do klienta na olbrzymią skalę.

Strony WWW – fundament obecności w sieci

Inżynieria sprzedaży, zbadana użyteczność i prostota. Każdy element tej układanki jest przez nas przemyślany i realizuje Twój cel – sprzedaje.

Retargeting – szybko zamykaj sprzedaż

Tylko 2% Klientów dokonuje zakupu podczas pierwszej wizyty. SemStar ADS® retargeting wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu zachęcenia do zakupu pozostałe 98% użytkowników.

Google AdWords, Facebook ADS – więcej klientów w czasie rzeczywistym

Dzięki naszemu doświadczeniu w kreowaniu kampanii reklamowych, dotrzemy do Twojej perfekcyjnej grupy docelowej i pomożemy Ci osiagnąć każdy Twój cel sprzedażowy.

Social Media – zyskaj zasięg społecznościowy

Relacje i wizerunek w najlepszym wydaniu. Powiększ swój zasięg o media społecznościowe i wybuduj zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki.

Mobile Marketing – pozyskuj klientów mobilnych

Do Współczesnego Świata wkracza epoka mobilna. Tworzymy mobilne strony internetowe, aplikacje oraz przeprowadzamy kampanie na urządzenia mobilne. Skutecznie docieramy do każdego użytkownika mobilnego przez zaawansowaną technologię SemStar ADS® mobile.

Oferujemy wysokiej jakości copywriting.

Dysponujemy copywritingiem wysokiej jakości. Strony internetowe oraz artykuły na wybrane tematy. Także unikalne, obejmujące research. Wyższa skuteczność.

Zwiększ natychmiastowo sprzedaż!
Pobierz cennik i ofertę poniżej: