O NAS

Michał Babiak CEO SemStar sp. z o. o.

Masz firmę. Znasz swój fach, Twoja firma jest świetna, ale nie dość docenia ją otoczenie? Chcesz to zmienić, ale niekonwencjonalna i skuteczna reklama to złożona i nie Twoja specjalność, wymaga odrębnej wiedzy, talentu i doświadczenia. Mamy je, wszystko zmienimy w sukces, Twój i firmy…

Nie wszystko da się zrobić w pojedynkę, ani też siłami jednej firmy. Kiedy reżyser zabiera się za nowy film, kompletuje duży zespół, wspólnie z którym zrobi go najlepiej.

Ludzie twórczy i wytrwali zawsze najlepiej pracują sami albo w otoczeniu sobie podobnych. Takich jak oni.

Kiedy pisarz pisze książkę, wybiera materiały, tworzy przemyślenia i pisze książkę. I Ty też. Kiedy rozpoczynasz nowe przedsięwzięcie, starasz się o stworzenie mu najlepszych warunków rozwoju.

W firmie, im bardziej złożona jest jej działalność, w tym większym stopniu sukces jest wypadkową pracy własnej oraz jakości, woli i zapału innych. A z doświadczenia wiadomo, że o sukcesie przedsięwzięcia decyduje tak produkt, jak jego prezentacja i ogólny wizerunek firmy.

Jeśli nie prowadzisz domu mediowego, agencji reklamowej, będzie najlepiej, jeśli zrobią to dla Ciebie inni, ale wyłącznie najlepsi specjaliści. Prezentacja firmy, promocja produktu to sprawa intelektu i wyobraźni, bardzo umowna i niedookreślona. Pozostawia mnóstwo miejsca na wiedzę i doświadczenie, ale też inteligencję, oryginalność i podporządkowanie ich interesom Klienta.

Trafny wybór form promocji oraz ich skuteczna realizacja to imperatyw, najważniejszy w kolejce za samym produktem. Ci, którzy sobie z tym radzą, zdobywają uznanie całego świata, a Semstar jest wśród nich jako jeden z najlepiej sprawdzonych partnerów.

Google, światowy potentat, tylko Michałowi Babiakowi zlecał wykonanie najbardziej wrażliwych zadań w Polsce, w tym zarządzanie złożonymi kampaniami AdWords, z wielkim budżetem i odpowiedzialnością wykonawcy. Semstar dopracował się oryginalnych i uznanych metod, obecne rozwiązania to światowa czołówka.

Jeśli firma dwadzieścia razy wykonała zadanie i 20 razy pod rząd zleceniodawcy zyskali na jej pracy, wiesz, że wykonuje ją solidnie i kompetentnie. Ale Semstar nie dwadzieścia, a więcej niż 100 razy pod rząd zdobył swoim Klientom najlepsze pozycje SEO.

Jeśli firma z pożytkiem dla Klienta wykonywała zlecenia wielomilionowej wartości, jesteś pewien, że jej potencjał jest poważny i nie zawiedzie, kiedy powierzysz jej zadanie, od którego zależy twoja przyszłość.

W żeglarstwie doskonale wiadomo, że przy dobrej pogodzie widać wielu, ale kiedy wieje „szóstka”, na wyjście decydują się tylko nieliczni. Kiedyś na Mamrach wiało ponad siedem, fala miała kilka metrów wysokości i jezioro było widać tylko kiedy wpłynęło się na jej grzbiet. Na kilkaset łódek wypłynęło równo dziesięć i nie wywróciła się żadna mieczówka. Ekstraklasa.

W najtrudniejszych sytuacjach Semstar jest jak ryba w wodzie. Dla wielkiej korporacji podjął się zadania, które przerosło możliwości kilkudziesięciu pozycjonerów z europejską reputacją. Wykonał je. Pokazał, że interes jego Klienta zwyciężył.

Życie stało się bardzo złożone i pędzi coraz szybciej. Przyśpieszenie powoduje, że coraz więcej informacji dostarczają urządzenia mobilne i coraz większa część życia toczy się z ich udziałem. Objęcie tego segmentu jest już niezbędne w niemal każdej dziedzinie.

Poziom opanowania mobilnych form przekazu, zaawansowany marketing, aplikacje i gry oraz umiejętność powiązania w nich światów rzeczywistego i wirtualnego, to bardzo szeroki pakiet środków promocji treści Klientów Semstar.

Do dyspozycji Partnerów są innowacyjny system pozyskiwania Klientów SemStar® Lead Generation oraz obejmujący najnowocześniejsze narzędzia marketingowe oraz szeroko rozbudowany i nieustannie doskonalony Internet Marketing Innovation System. Ten ostatni integruje najnowocześniejsze narzędzia marketingowe, a największą przydatność okazuje w sprzedaży internetowej oraz na portalach dedykowanych marketingowi.

Oczywiście, SEMSTAR to też całkowicie własne cele twórcy firmy i jej personelu. Wszystkie realizowane są dzięki zadowoleniu klientów.
Życie prywatne, Rodzina, to fundament życia. Rodzina istnieje dzięki firmie. Pamięć o niej motywuje jeszcze bardziej i dodaje skrzydeł w pracy.

Zwiększ natychmiastowo sprzedaż!
Pobierz cennik i ofertę poniżej: