O NAS

Michał Babiak CEO SemStar sp. z o. o.

Znasz swój fach, Masz świetną firmę i produkty lub usługi warte swojej ceny. Wiesz, że zasługujesz na więcej klientów i chcesz ich zdobyć, ale reklamy w sieci to nie jest Twoja specjalność. Pozyskiwanie klientów w Internecie, szczególnie na konkurencyjnym rynku, wymaga wiedzy, talentu i doświadczenia.

Szukasz więc pomocy profesjonalistów… a Internet jest bardzo zaśmiecony. To co znajdziesz w sieci, w prasie oraz to co mówią agencje reklamowe manipuluje nieświadomymi przedsiębiorcami. Znajdziesz tam mnóstwo pozornie przydatnych informacji i pozornie wartościowych usług, które tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają Cię na duże koszty, brak efektów, a w rezultacie utratę potencjalnych klientów i być może nawet zamknięcie firmy.

A jednak dobrze wypozycjonowana strona Internetowa jest jak kopalnia złota. Ilość pieniędzy jaką ludzie wydają przez Internet podwaja się co cztery lata. Coraz więcej potencjalnych klientów szuka tego co sprzedajesz w Google, a jeśli Ciebie tam nie ma… znajdują Twoją konkurencję. Dlatego bardzo dobrze, że tu jesteś aby temu zaradzić.

Nazywam się Michał Babiak i stworzyłem SemStar, aby wspierać przedsiębiorców takich jak Ty. Aby w uczciwy i profesjonalny sposób pomóc Ci zaistnieć w Internecie i zwielokrotnić sprzedaż.

Pozycjonowanie i sprzedaż w Internecie to moja pasja od ponad 10 lat. Karierę w tej branży zacząłem jako pozycjoner w dużej agencji reklamowej. Moją wizją zawsze było łączenie w Internecie klientów i produkty których potrzebują, pomagając zarówno tym pozyskanym klientom jak i przedsiębiorcom.

Szybko jednak zawiodłem się na swojej pracy. Większość firm pozycjonerskich oferuje pozornie wartościowe usługi, które w rzeczywistości nie dają efektów - ale klient przekona się o tym dopiero po podpisaniu umowy na kilka lat bez możliwości wypowiedzenia!

Założyłem SemStar aby zmienić ten trend, aby robić to co działa i sprzedawać to uczciwie.

Pomogłem już setkom firm, realizując i nadzorując tysiące kampanii reklamowych, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte w czasie 11 lat pracy w zawodzie. Zrealizowałem kampanie z budżetem przekraczającym 2 miliony złotych.

Ciebie również może czekać taki sukces, jak np. sklep fide.pl, gdzie nasze działania wygenerowały sprzedaż o wartości 2 350 634,30 złotych, dając spektakularny zwrot z inwestycji.

Nawet jeśli nie masz dużego budżetu na reklamy - tym bardziej warto z nami współpracować. Przechowamy-Wszystko.pl zyskali 921 klientów z samego pozycjonowania w Google (nie płacąc ani grosza za reklamy!). Sprzedali 100% powierzchni magazynowej i zaczęli budować kolejny magazyn, by obsłużyć ciągły napływ klientów.

Każdy z tych klientów może zrezygnować w dowolnym momencie, lecz zostają z nami od lat. Powód jest prosty - to co robimy działa. Przekonaj się sam - za darmo i bez żadnych zobowiązań:

 

Testuj za darmo

 

 

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Babiak,
CEO SemStar

+48 532 533 755
michal.babiak@semstar.pl