ClickCease

Co dalej z YouTube?

utworzone przez | Sty 10, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Coraz bardziej realne staje się przejęcie takich serwisów jak YouTube przez Google. Pierwsze plotki pojawiły się w Internecie około dwóch miesięcy temu. Rynek video zdominowany jest właśnie przez YouTube-tak więc większość specjalistów została zasypana pytaniami-co dalej? Czy najpopularniejszy obecnie serwis z filmikami na świecie zostanie zdominowany przez coraz bardziej rozwinięte Google? Dziś uchylamy rąbka tajemnicy zainteresowanym!

[signinlocker]

Maniacy tego portalu nie mają się jednak o co martwić, gdyż Google Video, jak i popularne YouTube nadal będą mogły niezależnie się rozwijać. Google od zawsze inwestuje w technologie, które w prosty, ale skuteczny sposób umożliwiają korzystającym sprawny dostęp do informacji. Serwis YouTube natomiast jest od wielu lat bezkonkurencyjnym liderem jeśli chodzi o ilość filmów, a tym samym informacji w Internecie.

Wyszukiwarka Google od zawsze obejmuje materiały ze wspomnianego portalu. Teraz te same firmy będą również zauważalne w indeksie Google Video. Umożliwi to każdemu użytkownikowi dostęp do jeszcze potężniejszej bazy plików.

Można się spodziewać, że wraz z latami i rozwojem Google Video będzie zmierzało do uniwersalnej wyszukiwarki video, która pozwoli na przeszukanie wszelkich światowych zasobów tego typu.

Google z pewnością podzieli się swoimi zasobami również z YouTube-doskonałymi pracownikami z różnych branż z całego świata, zaawansowanymi technologiami, możliwościami generowania przychodu z usług internetowych. Istotne jest, że cieszący się popularnością serwis zostanie również udostępniony w kilkunastu wersjach językowych. Pomoże to przede wszystkim wyszukiwać informacje i dzielić się nimi osobom, które nie posługują się językiem angielskim.

Reasumując, wizja Google ma na celu zwiększenie ilości materiałów video we wspomnianym serwisie. Mają to być przede wszystkim nadal filmy udostępniane przez użytkowników, ale także video udostępniane przez dużych partnerów Google, którymi są przede wszystkim wytwórnie filmowe czy stacje telewizyjne. Google video będzie zmierzało również do gromadzenia jak największej ilości materiałów, a następnie udostępniania ich w formie możliwie najbardziej uporządkowanej i prostej do wyszukiwania potencjalnemu użytkownikowi.

Społeczności internautów wraz z czasem coraz bardziej rosną, jeszcze bardziej wzrasta ich siła… Bardzo szybko postępują również technologie przesyłania informacji w sieci. Czas pokaże czy zmiany zaproponowane przez Google będą na tyle rewolucyjne, aby okazały się sukcesem.

Miłośnicy YouTube nie mają się więc co martwić. Niezależność tego serwisu zostanie utrzymana, a ponadto Google przyczyni się do jego dalszego rozwoju i wzrostu popularności. Nikt nie pozwoli aby zapomniano, że popularne YouTube jest przede wszystkim serwisem społecznościowym stworzonym dla pokolenia XXI wieku. Hasło-,,broadcast yoursel” czyli ,,niech cię zobaczą” nadal pozostanie jak najbardziej aktualne!

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa