ClickCease

Doczekaliśmy się Google Analytics po Polsku!

utworzone przez | Lip 23, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Kilka dni temu miało miejsce udostępnienie nam polskiej wersji językowej popularnego coraz bardziej Google Analytics. Z pewnością przyczyni się to do jeszcze większego rozpowszechnienia tej aplikacji w naszym kraju, gdyż nie tylko naszym zdaniem jest to jedno z najbardziej przydatnych narzędzi udostępnionym użytkownikom od Google. No bo jak w ogóle mówić o udostępnianiu kampanii reklamowych, które przynoszą dobre efekty bez badania stopnia zwrotu z inwestycji? Jeśli więc chcesz mierzyć efektywność swoich kampanii reklamowych przy minimalnym nakładzie pracy oraz środków to po prostu musisz skorzystać z tego narzędzia, które jest naprawdę świetnym rozwiązaniem.

[signinlocker]

Każdy posiadacz lokalnej firmy nie pogardzi informacją o tym kto odwiedza jego witrynę. Te informacje pozwolą mu ocenić czy stworzona przez niego oferta jest odpowiednio skonstruowana, stwierdzić kim są najbardziej wartościowi użytkownicy czy określić potencjał poszczególnych kanałów zdobywania użytkowników i potencjalnych klientów. Te wszystkie informacje dostarczy mu program Google Analytics, który jest całkowicie darmowy. Wystarczy zapisać się na jego stronie i już!

Pierwszym krokiem jest więc zarejestrowanie się na stronie http://www.google.com/analytics. Po zalogowaniu się do konta Google, należy wpisać adres internetowy w pole, które się pojawi. Kontynuując wpisujemy swoje dane, a następnie akceptujemy warunki i regulaminy. Ostatni krok to dodanie do wszystkich podstron swojej strony kodu, który powinien pojawić się na ekranie.

Wypróbujmy więc Google Analytics 🙂 !

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa