ClickCease

Google podsumowuje 2006 rok w Polsce!

utworzone przez | Sty 20, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Rok 2006 nie był oczywiście pierwszym w Polsce dla Google. Jego historia zaczęła się tu znacznie wcześniej. Jednak jak mówi tradycja: stary rok należy podsumować, wyciągnąć wnioski i wymyślić nowe postanowienia. Wraz z Nowym Rokiem więc i Google postanowiło podsumować to i owo, a my postanowiliśmy się temu przyjrzeć i podzielić z naszymi niezawodnymi czytelnikami spostrzeżeniami i odczuciami.

[signinlocker]

Stary rok nazwali oni szczególnym. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wysiłki setek osób, które sprawiają, że Google jest niezawodne i służy nam w codziennym życiu zostały docenione. W roku 2006 do Google dołączyło ponad 3,4 miliona nowych, cieszących się użytkowników. Są to dane z raportu Megapanel PBI na okres październik 2005-październik 2006. Co za tym idzie? Ostatecznie stało się najbardziej popularnym i upowszechnionym serwisem w Polsce! To właśnie Google używa najwięcej użytkowników. Jak sami mówią-ta pozycja cieszy, ale również zobowiązuje. Czego więc możemy spodziewać się w kolejnym roku? To się dopiero okaże, gdyż wiążących obietnic na ten czas brak.

Polska więc została zauważona. Pozwoliło to na dostosowywanie serwisów Google do potrzeb użytkowników w naszym kraju. Ogromne przyśpieszenie tego procesu zauważyliśmy właśnie w roku 2006. Nie mamy już tylko wyszukiwarki, ale uzyskaliśmy również dostęp do polskich następców takich wersji Google jak: Grupy Dyskusyjne, Albumy, Picassa, GMail, Deskopt, Video. Również zmieniło się przystosowanie AdWords czy AdSense, gdyż do polskich realiów było im naprawdę daleko. Pozwalają one teraz na rozwój każdego, kto nadzieje na popularność swojej firmy i niemały zysk wiąże właśnie z Internetem.

W starym roku również regularnie rozwijał się polski zespół w Irlandii-w Dublinie. Podsumowując poprzedni rok nie należy zapomnieć również o ważnym wydarzeniu, którym było otwarcie polskiego biura Google w stolicy-Warszawie. Zostało one utworzone wraz z początkiem roku. Nie zabrakło również miłych niespodzianek wraz z jego końcem. Wtedy właśnie pojawiła się informacja o planach związanych z powstaniem nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego w Krakowie. Tak więc, czekamy i na nie-mamy nadzieję, że i w tej kwestii Google nie zawiedzie polskich użytkowników.

Google w Polsce udowodniło swoje zaangażowanie w polepszanie internetowego świata użytkownika. Każdy może być zadowolony, że takie serwisy jak ten chcą tworzyć swoje centra, siedziby, wersje językowe właśnie w naszym kraju. Może być dumny, że stopień zaangażowania tej firmy jest tu tak wielki, że mamy wielu świetnych specjalistów, którzy współtworzą serwisy Google, gdyż są oni naprawdę światowej klasy. Cieszmy się, że nasz rynek internetowy okazał się interesujący i niezawodny.

W Nowym Roku życzymy ekipie Google dalszego rozwoju i zaangażowania na polskim rynku. Również Wam czytelnicy-wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, korzystajcie rozsądnie z możliwości Internetu…i Google. 🙂

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa