ClickCease

II część zalet wielokrotnego autorespondera

utworzone przez | Kwi 28, 2011 | Bez kategorii | 0 komentarzy

W ostatnim poście napisaliśmy Wam o nienagannym narzędziu jakim jest inteligentny autoresponder. Omówiliśmy również kilka jego zalet. Dziś pora na kolejne.

Ostatnią z przedstawionych zalet było budowanie wizerunku. Nie napisaliśmy, że buduje on również markę-w każdej wygenerowanej wiadomości warto dodać stopkę, imię, nazwisko, nazwę firmy, logo, adres internetowy. W ten sposób dostarczamy świadomości o istnieniu naszej marki i małymi krokami ją budujemy poprzez przyswajanie jej użytkownikowi.
[signinlocker]
Inną zaletą (szczególnie dla odbiorców wiadomości) jest możliwość edukacji. W kolejce mailowej ustawiamy wiadomości, które kolejno mają edukować i gotowe. Reszta dzieje się sama. Jeśli nasze produkty są dobre, ale jeszcze nie cieszą się dużą popularnością to skorzystajmy z tej zalety również my-użytkownicy tego narzędzia. Poprzez nie uczmy zagadnień, które są bezpośrednio związane właśnie z naszymi produktami. Tłumaczmy istotę swoich produktów, do czego mogą się przydać, dlaczego są dobre, jak zostały stworzone itd. Po przedstawieniu towaru czy usługi odbiorca prędzej zechce go kupić.

Kolejna zaleta to reklama, oczywiście darmowa. Dzięki temu narzędziu w dwojaki sposób będziemy mogli promować swoje produkty czy usługi, całkowicie za darmo. Podczas tworzenia merytorycznie dobrego maila, warto podsunąć odbiorcy odnośniki do naszych produktów. Jeśli piszemy o tym jak ważny jest trening w życiu człowieka, możemy podsunąć suplementy diety, które pozwolą nam lepiej trenować, zachować sprawność fizyczną. Innym sposobem na reklamę jest mailing czyli t bezpośredni e-mail reklamowy wysyłany. Jest to jednorazowa wiadomość, wysyłana do poszczególnych grup. Możemy w nim napisać o nowościach znajdujących się w naszym sklepie, gratisach czy promocjach.

Do zalet wielokrotnych autoresponderów należy również automatyzacja. Są one dobrze zautomatyzowane, dlatego wystarczy napisać kilka, kilkanaście wiadomości i ustawić je w kolejce wysyłania w wyznaczonych okresach. Narzędzie resztę zrobi samo, a my możemy spać spokojnie. On sam wyślę napisane przez nas maile w kolejności w której je wskazaliśmy, do osób do których je zaadresowaliśmy. To inteligentne narzędzie pracuje samodzielnie, siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Na koniec należy wyróżnić wśród narzędzi tego typu oprogramowania dostępne na polskim rynku, takie jak: Pername, FUMP i ImpleBot (oraz jego zubożona wersja FreeBot).

A Ty, czy miałeś już okazję wykorzystać wielokrotny czy inteligentny-jak kto woli-autoresponder? Jeśli nie, spróbuj. Naprawdę wato. To narzędzie jest bardzo wygodne, mega samodzielne. Nic dziwnego, że nazywane jest przez swoich zwolenników najpotężniejszym narzędziem w e-biznesie. Jeśli odpowiednio wykorzystacie zalety o których napisaliśmy w naszych postach to na pewno pomoże on Wam pozyskać lepszy kontakt z użytkownikami, a także pozyskać nowych, niezawodnych klientów. Powodzenia!
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa