ClickCease

Kanały video, które szczerze polecamy!

utworzone przez | Mar 21, 2009 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Jakiś czas temu pojawił się post z artykułami dostępnymi w sieci z branży. Zachęcaliśmy do zapoznania się z nimi. W końcówce poprzedniego roku również napisaliśmy o polecanych przez nas książkach z zakresu reklamy, SEO, pozycjonowania i podobnych tematów. Posty te cieszyły się dużą ilością wyświetleń. Dziś podobny temat, ale troszkę z innej beczki. Napiszemy o kanałach video, związanych z branżą, które polecamy śledzić na bieżąco. Bo jak wspominaliśmy-nie boimy się konkurencji! 🙂
[signinlocker]
Tego typu przekazywanie informacji, poradników czy kursów poprzez tutoriale, filmy dłuższe bądź też krótsze współcześnie jest coraz bardziej popularne. Na YouTube coraz więcej osób prowadzących własny kanał, które regularnie nagrywają filmy i wrzucają do sieci. Podejrzewamy, że na przestrzeni lat ta moda rozwinie się jeszcze bardziej i to w piorunującym tempie! Ale… przecież to fajna moda, nam ona odpowiada! 🙂

Pierwszy kanał, który dziś przedstawię to Google Analytics. Spotkamy go oczywiście na bezkonkurencyjnym YouTube. Pokazuje on takie rzeczy jak: interpretacja raportów Google Analytics, porady w obliczaniu i optymalizowaniu roi i zysku z inwestycji, kursy wykorzystywania nowych funkcjonalności wprowadzanych do Google Analytics.

Kolejny godny polecenia użytkownik, nazwał zbiór swoich filmów-Google Biznes. Również go radzimy szukać na YouTube. Tematy tam poruszane związane są głównie z: reklamą Google AdWords, śledzeniem rezultatów Google AdWords czy nowymi rozwiązaniami związanymi z Google AdWords.

Kanał Centrum Google dla Webmasterów również warto śledzić. Szczególnie jeśli interesują nas takie zagadnienia jak: nowości wprowadzane do organicznych wyników wyszukiwania Google, porady odnośnie seo, pozycjonowania witryny czy zagadnienia związane z wynikami organicznymi Google. Ten kanał również odnajdziemy na YouTube.

W tej samej aplikacji, gdzie odnajdziemy poprzednie filmy swoje miejsce ma również kanał Optymalizator Witryny. Zajmuje się on takimi zagadnieniami jak: studia przypadku i case study związane z wykorzystaniem Optymalizatora Witryny, nagrania z szkoleń i webinarów z Optymalizatora Witryny, najlepsze praktyki stosowania Optymalizatora Witryny przy optymalizacji stron.

Ostatni dziś polecany przez nas kanał na YouTube to Google AdSense. Pan podejmuje tematy takie jak: wskazówki efektywnego wykorzystania Google AdSense na swoich stronach, nowości w programie Google AdSense czy optymalizacja wykorzystania AdSense.

Czy ktoś z Was spotkał już się z którymś z tych kanałów? A może ktoś chociaż jeden z nich śledzi na bieżąco? Jeśli tak, koniecznie dajcie nam znać!
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa