STRONA GŁÓWNA           CENNIK           KONTAKT

Zdobądź nowych klientów dzięki pozytywnym komentarzom w wizytówce Google.

Wizytówka pojawia się, gdy użytkownicy szukają Twojej i podobnych firm w wyszukiwarce lub Mapach Google. Pozytywnymi komentarzami możesz się
wyróżnić i zdobyć nowych klientów.

90% potencjalnych Klientów sprawdza wiarygodność firmy w Google wpisując jej nazwę, czytając komentarze oraz sprawdzając oceny.

Pierwsze co zauważy Klient to naszą wizytówkę Google. Od tego zależy nasze pierwsze dobre albo złe wrażenie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i warto o nie zadbać.

Jeśli nasza średnia ocena jest niska i posiadamy negatywne komentarze albo brak jakichkolwiek to od razu wiarygodność naszej firmy spada i odstrasza potencjalnego Klienta.

Negatywne komentarz w dobie internetowego hejtu są zmorą wielu świetnych firm. Niestety nie można skasować żadnego złego komentarza i niskiej oceny, nawet jak jest ona fałszywa. Kasowanie komentarzy w Google jest całkowicie zablokowane i nic nie da się skasować. Jedynym możliwym sposobem aby nadrobić wiarygodność naszej firmy są pozytywne komentarze w dużej ilości z wysoką oceną.

Wpływaj na to, jak klienci widzą Twoją firmę.

Negatywne komentarze mają pierwszeństwo w wyświetlaniu na samej górze co jest strasznie niekorzystne zwłaszcza jak pojawią się nowe pozytywne opinie, które będą niżej niżej te fałszywe! Potencjalni klienci czytają głównie pierwsze komentarze i szybko się odstraszają! Jeżeli komentarze dodadzą nam znajomi, przyjaciele, partnerskie firmy czy po prostu będziemy chcieli zrobić to samodzielnie napotkamy wiele problemów głównie związanych z kolejnością komentarzy i ich usuwaniem. Nie zostaną one wyświetlone wysoko. Aby komentarz był akceptowalny przez Google i wyświetlał się wysoko dając jakąś wartość to potrzebuje następujących elementów:

 

 

  • Statusu lokalnego przewodnika, który umieszcza wiele opinii w internecie i posiada wiarygodne wysokiej jakości konto. Na jakość konta ma wpływ dziesiątki elementów.
  • Treść komentarza i jego dodatkowa zawartość np. zdjęcie.
  • Polubienie komentarza przez innych użytkowników jako wskazanie że ten komentarz był pomocny. Czym więcej będzie polubień tym wyższa będzie pozycja komentarza.
  • Odpowiedzi na komentarz – konwersacja. Warto odpowiadać tylko na te pozytywne wtedy będą najwyżej. Czym więcej odpowiedzi tym lepsza pozycja.

 

Oraz wiele innych elementów. Wszystkie te czynności właśnie może wykonywać nasz system. Umieszczenie dużej ilość wiarygodnych komentarzy jest procesem bardzo skomplikowanym i trudnym technicznie do wykonania. Podbijanie komentarzy klikając w łapkę (wartościowy komentarz) oraz komentowanie mogą wykonywać tylko skomplikowane algorytmy. Można to zrobić tylko wtedy kiedy dysponujemy specjalnym oprogramowaniem naśladującym zachowanie użytkownika oraz wysokimi kompetencjami i technologią. Musimy posiadać odpowiednie serwery z bardzo dużą ilością stałych IP przypisanych do konta i tylko z nich dokonywać ustalonej strategii.

Naszą misją jest bronienie firm przed negatywnym nieuczciwym hejtem w Google! Tak aby firma miała zawsze wysokie oceny i pozytywne komentarze.

CENNIK I OFERTA

USŁUGA JEDNORAZOWA

15 komentarzy – 350zł netto jednorazowo
30 komentarzy – 550zł netto jednorazowo
50 komentarzy – 850zł netto jednorazowo

ABONAMENT

20 komentarzy / mc – 200zł netto / mc
30 komentarzy / mc – 300zł netto / mc
50 komentarzy / mc – 550zł netto / mc

Klienci czytają komentarze zawsze i wszędzie.

Klienci mogą wyszukiwać informacje o Twojej firmie na komputerach, komórkach i tabletach. Niezależnie od tego, gdzie w danej chwili są i z jakiego urządzenia korzystają, zawsze znajdą właściwe informacje.