ClickCease

Które treści w serwisie są popularne i dlaczego?

utworzone przez | Wrz 25, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Każdy użytkownik sieci, który prowadzi własną witrynę wie jakie istotne są dane, które treści załączone do strony są popularne i cenione przez użytkowników. Taka wiedza dobrze wykorzystana przynosi posiadaczowi witryny wiele korzyści.

[signinlocker]

W określeniu, które treści na naszej stronie internetowej są popularne i dlaczego pomoże nam program Google Analytics. Poświęcaliśmy już jemu pewne teksty. Chcemy aby nasi czytelnicy mieli możliwość maksymalnego wyczerpania aplikacji.

Niektóre filtry w Google Analytics pozwalają jego użytkownikowi na powiązanie najpopularniejszych podstron w serwisie z kanałem, dzięki któremu użytkownik mógł dotrzeć do tych treści. Dzięki niemu wiemy nie tylko, która część czy treść serwisu jest popularna, ale również uzyskamy odpowiedź na pytanie: dlaczego?

Pomoże nam on w bardzo szybkim czasie bez zbędnych analiz porównać ilość odsłon strony głównej serwisu w podziale na odsłony zwane wygenerowanymi poprzez ruch ograniczony z wyszukiwarek czy ruch z odwołań z innych stron odsyłających i bezpośrednie wejścia na stronę główną.

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa