ClickCease

Nowoście Google w Polsce

utworzone przez | Mar 22, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Niedawno pisaliśmy o podsumowywaniu starego roku przez Google. Wspominaliśmy tam również o ich zaangażowaniu w polskim Internecie, ale także dostępie do coraz większej ilości dostępnych wersji Google w naszym ojczystym języku. Teraz przyszedł czas na rozwinięcie tego tematu.

[signinlocker]

Jeszcze niedawno korzystanie z poczty Gmail było nieco ograniczone. Mogliśmy komunikować się jedynie z zaproszonymi kontaktami. Obecnie również w Polsce pojawił się bezpłatny system pocztowy Gmail dla wszystkich. Duża okazuje się również pojemność owego konta. Obecnie wynosi 2,8 GB. Śmiało można więc stwierdzić, że teraz każdy z nas będzie mógł bez ograniczeń przechowywać wiadomości, pliki, zdjęcia czy kontakty. Dodatkowy atut to wbudowana wyszukiwarka Google dzięki której z łatwością odnajdziemy w późniejszym czasie szukane przez nas informacje. Nie sposób nie wspomnieć w tym momencie o Google Talk czyli wbudowanym komunikatorze, który pozwala komunikować się ze znajomymi.

Taki dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca, a także dowolnego urządzenia posiadającego połączenie z Internetem-co następne? Czy taka możliwość powinna nie ograniczać się tylko do poczty elektronicznej? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Tak więc została udostępniona również usługa w polskiej wersji językowej Dokumenty i Arkusze Google. Ta usługa jest darmowa i umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów oraz arkuszy kalkulacyjnych. Potrzebujemy do tego jedynie przeglądarki internetowej. Ta usługa również nie jest ograniczona do jednego komputera i dysku. Wszystko dlatego, że jest ona dostępna całkowicie online. Niepotrzebne jest instalowanie jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania na komputerze. Problemem nie jest również dzielenie się stworzonymi i zgromadzonymi dokumentami.

Dostępny również jest Google Toolbar 3. Działa on dla przeglądarki Firefox w pełnej wersji. Opcja ta oczywiście również dostępna jest w wersji polskiej. Spróbujcie więc otworzyć wszystkie dokumenty z poziomu przeglądarki internetowej. Polecam!

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa