O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus faucibus auctor quam, in eleifend elit placerat sit

Nazywam się Michał Babiak i stworzyłem SemStar:

SEMStart Excellence Marketing (Rozpocznij Marketing Doskonałości) STAR – Gwiazda Marketingu oparta o 5 głównych obszarów.

Zespół SemStar wspiera firmy w internecie. Aby w uczciwy i profesjonalny sposób pomóc zaistniećw Internecie, prowadzić skuteczny marketing i zwielokrotnić sprzedaż.

Marketing i sprzedaż w Internecie to moja pasja od ponad 13 lat. Karierę w tej branży zacząłem jako pozycjoner i marketer w dużych agencjach reklamowych.

Szybko jednak zawiodłem się na swojej pracy. Większość firm pozycjonerskich SEO i agencji reklamowych oferuje pozornie wartościowe usługi, które w rzeczywistości nie dają efektów – ale klient często przekona się o tym dopiero po podpisaniu umowy na kilka lat bez możliwości wypowiedzenia!

Założyłem SemStar aby zmienić ten trend, aby robić to co działa i sprzedawać to uczciwie. Uważamy, że model agencyjny dawno przestał działać.
Dlatego nie jesteśmy agencją! Jesteśmy skuteczniejsi niż agencje reklamowe

Kluczowi się ludzie, nie marka agencji! Nasz zespół to sami partnerzy nie pracownicy agencji! Wspólnie stworzyliśmy proces SemStar Strategy® przez który przeprowadzamy naszych Klientów. Proces składa się z 5 głównych obszarów, które omawiamy w naszej ofercie.

Michał Babiak

CEO

Kuba Mądrzak

Marketing Partner

Joanna Bejm

Marketing Partner

Rozwój zawodowy pozwolił mi odkryć prawdę na temat skuteczności marketingu i sprzedaży.Od zawsze zastanawiałem się dlaczego istnieją na rynku dwie takie same firmy i prowadzą niemalże identyczne działania marketingowo sprzedażowe a jednak ich efekty skrajnie się różnią. Jedna firma odnosi sukces, druga porażkę. Widziałem to wiele razy. Uświadomiłem sobie dlaczego jednej firmie wszystko się ciągle udaje a drugiej prowadząc takie same działania już nie. Edukuję przedsiębiorców w tym obszarze i to właśnie dla nich stworzyłem markę SemStar Premium gdzie dzielę się moją osobistą historią i doświadczeniem wychodząc znacząco poza standardowe działania marketingowo sprzedażowe. Przedsiębiorców gotowych na poznanie pewnych praw i prawdy na temat marketingu, reklamy, sprzedaży zapraszam na stronę SemStar Premium.

SemStar pomógł już setkom firm, realizując i nadzorując tysiące kampanii reklamowych, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte w czasie 13 lat pracy w zawodzie. Zrealizowaliśmy kampanie z budżetem przekraczającym kilkanaście milionów złotych.

Sukcesy SemStarr

Zespół SemStar od 8 lat tworzy kampanie Internetowe zwiększające sprzedaż nawet o miliony złotych w krótkim okresie – nawet 6 miesięcy. Obsługujemy znane międzynarodowe marki. Potrafimy pomóc firmom zwiększyć widoczność w Internecie, tworząc najskuteczniejsze kampanie w Polsce i współpracując z największymi agencjami marketingowymi w Europie. Klienci cenią nas za kreatywność i wyjątkowe pomysły, które sprawdzają się w praktyce. Prowadzę firmy od A do Z osiągając konkretne cele i rezultaty.

Kwota wydana w Google ADS

W ostatnim czasie na kampanie Google ADS wydaliśmy ponad 5 150 000, 00 złotych budżetu naszych Klientów.

Zwiększenie sprzedaży w e-sklepie

E-commerce sukces w branży sportowej. W 9 miesięcy nasze kampanie dla znanej firmy z branży sportowej zwiększyły sprzedaż w sklepie internetowym o ponad 4 600 000, 00 złotych. W tej kampanii zanotowano największy wzrost w pozycjonowaniu organicznym SEO o ponad 2 000 000, 00 złotych.

Wygenerowana sprzedaż w nowym e-sklepie

Sklep internetowy z fototapetami. Wygenerowanie sprzedaży w sklepie internetowym na ponad 300 tysięcy złotych, dokładnie: 379 961,68 zł Łączna ilość odwiedził przekroczyła 240 000 sesji. Pozycjonowanie organiczne wygenerowało 135 978 sesji i sprzedaż w wysokości 180 548,06 zł. Działania rozpoczęliśmy od zera, portal był nowy i nie generował żadnych odwiedzin.

Podobnych kampanii z podobnymi efektami realizowaliśmy już setki. Każdy z tych klientów może zrezygnować w dowolnym momencie, lecz zostają z nami od lat. Powód jest prosty – to co robimy działa. Przekonaj się sam. .

Zapisz się na szkolenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque.

Zapisz się na szkolenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque.

Zostaw swój email, poznaj
czym jest marketing doskonałości