ClickCease

Outlook Express, a poczta-czy warto go używać?

utworzone przez | Maj 23, 2010 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Hej Kochani!

Dziś troszkę o poczcie, a dokładnie postaram się odpowiedzieć na trafiające do nas często pytanie-czy warto używać do poczty Outlook Expressa?
[signinlocker]
Mamy nadzieję, że temat Was zainteresuję, bo przecież każdy z Was używa na pewno poczty e-mail. Jeśli jesteście praktykującymi Internautami, a nie tymi przypadkowymi, na pewno ją macie. Wiele osób uważa, że Microsoft to… szajs? Ująłem, to najładniej jak potrafiłem. Hmm.. I tu bym się zastanowił, bo ja do dziś używam Outlook Express. I co zdziwieni?

Fakt ten program posiada wiele dziur i niedoskonałości, często pozostawia wiele do życzenia, ale ma też ciekawe funkcjonalności i kilka zalet-które ja odpowiednio doceniam. Teraz, krótko i zwięźle o tych zaletach.

Program nie ma problemu z obsługą wielu tożsamości-jest to bardzo wygodne, a i czasem ciężko o taką funkcjonalność… Jeśli lubisz porządek, nie będziesz miał problemu z tworzeniem nowych folderów, reguł i z segregacją wiadomości, tak jak sobie tego życzysz. Szybkość działania poczty-moim zdaniem-jest również zadowalająca. Nie ma problemu ze zwiększeniem funkcjonalności skrzynki, gdyż w Internecie znajduje się już trochę dodatków do niej, wystarczy dobrze przeszukać sieć. Część z nich jest całkowicie bezpłatna, a naprawdę interesująca. Kolejna zaleta to naprawdę dopracowany na celujący interfejs, dzięki któremu przyjemnie obsługuje się program. No i… interesujące szablony do wiadomości, bo przecież szczegóły też są ważne, a dla niektórych nawet najważniejsze. Inne zalety na które również chcę zwrócić uwagę to proste wstawianie przygotowanego podpisu (stopki) czy łatwy i dopracowany import tekstu np. z pliku HTML (czyli np. z linkami i formatem czcionki).

Szczerze polecam również niezastąpiony Gmail. Korzystacie? Na pewno, ja również. Dla mnie ta usługa Google jest doskonała. Jeśli jednak poważnie zastanawiacie się nad korzystaniem z Outlook Express i nie widzicie w nim żadnych rażących Was mniej czy bardziej wad i utrudnień-my możemy polecić ten program jak najbardziej.

Napiszcie z jakiś skrzynek e-mail korzystacie Wy-nie zapomnijcie dodać opinii czy podzielić się wadami i zaletami usług z których obecnie korzystacie bądź mieliście okazje korzystać.

Pozdrawiamy
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa