ClickCease

Pojawił się edytor Google AdWords 5.0

utworzone przez | Gru 13, 2007 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Pojawiła się nowa wersja edytora Google AdWords. To już wersja 5.0. Jak większość z Was z pewnością wiem, jest to aplikacja do zarządzania dużymi i szerokimi kampaniami reklamowymi. Jeśli jeszcze do niej nie zajrzałeś to szczerze polecam jej przetestowanie-wynikami i spostrzeżeniami, nie zapomnij podzielić się z nami! 🙂 Coś na zachętę: przy naprawdę sporych kampaniach, nakład pracy związany z przetwarzaniem spada… kilkakrotnie!

[signinlocker]

Jakie są nowe funkcjonalności w najnowszej wersji edytora AdWords 5.0? Do jednej z nich należy możliwość przygotowywania reklam lokalnych-niestety, ten element nie pojawił się w polskiej wersji-jeszcze. Mamy w niej jednak do czynienia z większą możliwością eksportu kampanii, a także adgrup, lepszą wizualizacją błędów i problemów na koncie czy możliwość zachowania historii do 8 najczęściej tworzonych wyszukiwań w edytorze. Inne możliwości to: możliwość powiększania wykorzystywanej w edytorze przestrzeni roboczej czy możliwość stworzenia domyślnych ustawień targetowania dla wszystkich kampanii. Powstało również wsparcie w edytorze dla optymalizatora budżetu.

W AdWords zostały również pewne funkcjonalności poprawione. W tych zmianach skupili się oni na lepszym przystosowywaniu edytora do własnych potrzeb w czego skład wchodzą np. skróty klawiaturowe, brak konieczności podawania adresu docelowego i adresu na reklamie w przypadku dodawania wielu reklam czy możliwość zdefiniowania wyświetlanego i docelowego adresu URL dla wszystkich nowych reklam graficznych. Zmianom mówimy zdecydowanie tak! Z naszych obserwacji wynika również, że nowa wersja jest o wiele szybsza od poprzedniej AdWords 4.0. Oznacza to jej dobre dostosowanie do pracy z bardzo dużymi kontami AdWords.

Na koniec kilka rad dla osób, które będą testować najnowszą wersje edytora Google. Przede wszystkim przed instalacją lub aktualizacją nowszej wersji wszystkie zmiany na konto i zarchiwizuj wszystkie obrazy konta. Po drugie w przypadku posiadania Toolbara Google w Internet Explorerze pojawia się nieraz błąd instalacji. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się odinstalowanie wcześniejszej wersji AdWords.

Edytor ściągnąć można ze strony domowej edytora Google AdWords.

Nie przedłużamy-testujcie! Powodzenia!

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa