ClickCease

PRZEWODNIK PO ADWORDS-SKRÓTY, KTÓRE MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ!

utworzone przez | Lis 7, 2009 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Moi drodzy Internauci, niedawno Google opublikowało ciekawy przewodnik po edytorze AdWords w wersji polskiej. Polecam go szczególnie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją pracę z edytorem Google AdWords. Jeśli jednak posiadasz dużą wiedzę, na temat tego narzędzia możesz zapoznać się z przewodnikiem i przypomnieć, ale także usystematyzować wiedzę na temat podstawowych zagadnień związanych z edytorem. A skróty klawiaturowe też zawsze się przydadzą! 🙂
[signinlocker]
Dziś u nas właśnie wyodrębniona z przewodnika lista skrótów klawiatury do tego narzędzia-skrócona. Naszym zdaniem mogą one się Wam przydać.

Pobieranie i wklejanie:

Ctrl + O – otwórz konto
Ctrl + R – pobierz najnowsze zmiany konta

Ctrl + Alt + R – pobierz ostatnie zmiany konta z minimalnymi cenami ofertowymi CPC
Ctrl + S – publikuj zmiany

Podstawy nawigacji i wyszukiwania

Ctrl + Shift + F – otwórz wyszukiwanie zaawansowane
Tab – przejdź o jedną komórkę w prawo
Shift + Tab – przejdź o jedną komórkę w lewo
Alt + strzałka w prawo/w lewo – przejdź między widokiem drzewa i widokiem danych
Ctrl + liczby – przenieś między kartami

Kopiowanie i wklejanie

Ctrl + Shift + C – kopiuj tylko słowa kluczowe lub miejsca wyświetlania reklam
Ctrl + Shift + V – wklej elementy do wybranych grup reklam

Słowa kluczowe i miejsca docelowe

Ctrl + Shift + K – dodaj lub zaktualizuj wiele słów kluczowych
Ctrl + Alt + K – usuń wiele słów kluczowych
Ctrl + Shift + B – dodaj lub zaktualizuj wiele miejsc docelowych
Ctrl + Alt + B – usuń wiele miejsc docelowych
Ctrl + Shift + L – dodaj wiele reklam z wykluczającymi słowami kluczowymi

Grupy reklam i kampanie

Ctrl + Shift + T – dodaj wiele reklam tekstowych
Ctrl + Alt + T – usuń wiele reklam tekstowych
Ctrl + Shift + G – dodaj lub zaktualizuj wiele grup reklam

Jeśli chcesz poznać więcej skrótów to odsyłamy do Centrum Pomocy Google. Tam znajduje się ich pełna lista. A tymczasem, mamy nadzieję, że nasza lista okazała się również pomocna. Jeśli znasz jakieś skróty, których my nie umieściliśmy w swoim streszczeniu, a uważasz, że są równie przydatne, podziel się nimi z nami w komentarzu. Hej!
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa