ClickCease

Reklamy Flash

utworzone przez | Gru 7, 2008 | Bez kategorii | 0 komentarzy

W poprzednim miesiącu pisaliśmy troszkę o reklamie animowanej Google AdWords. Wspomnieliśmy o podstawowych informacjach, wymaganiach niej dotyczących oraz o tym ile może ona kosztować. Obiecaliśmy, że w kolejnym artykule napiszemy o drugim typie czyli reklamie Flash. Tak więc, do dzieła! 🙂

[signinlocker]

Reklama Flash jest szczególną formą-ale mimo wszystko również jest formą reklamy animowanej. Opisywane są często osobno, ponieważ mają one kilka dość szczególnych cech.

Podstawowe informacje, które każdy powinien o nich wiedzieć, a tym samym dotyczące ich wymagania:

-dostępne rozmiary reklam Flash są takie same jak w przypadku reklam animowanych,

-wszystkie reklamy Flash muszą być opublikowane dla odtwarzacza Flash w wersji 9,

-animacja reklamy Flash może trwać nie więcej niż 30 sekund (przy szybkości 15-20 kl./s), następnie reklama musi być statyczna (po 30 sekundach reklama musi być nieruchoma),

-rozmiar plików reklam Flash nie może być większy niż 50 KB,

-przy reklamach dopuszczalne jest Actionscript w wersjach 1-3.

Wszystkie reklamy Flash muszą obsługiwać zmienną clickTAG. Dzięki nim Google może rejestrować miejsca wyświetlenia reklamy po jej kliknięciu. Jest to dosyć fajne, gdyż pozwala na analizę skuteczności naszej kampanii.

Musimy również przestawić Wam dwie podstawowe zasady wykorzystania zmiennej clickTag. Pierwsza z nich to fakt, że każde kliknięcie reklam Flash powinno powodować przekierowanie do adresu URL określonego w argumencie clickTAG, bez żadnych przekierowań pośrednich. Kolejna to nazwa zmiennej musi być pisana w postaci wyrażenia „clickTAG”.

To tyle jeśli chodzi o reklamę typu Flash. Jeśli czegoś tutaj nie ujęliśmy to pamiętajcie, że jest ona formą reklamy animowanej. Najprawdopodobniej reszta informacji pasuje do obydwóch ich form.

[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa