ClickCease

Słyszeliście już o przebojowych miejscach na YouTube?

utworzone przez | Mar 30, 2010 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Pewien czas temu w popularnej aplikacji YouTube pojawiła się nowa funkcjonalność, nazwana dość ciekawie i zaskakująco-hot spots czyli przebojowe miejsca. Na co ona nam pozwala? Przede wszystkim na analizę dodanych materiałów wideo-bo na tym przede wszystkim opiera się ta witryna, np. który fragment filmu okazuje się mniej a który bardziej popularny. Co o tym myślicie?
[signinlocker]
Analiza, która odbywa się za pośrednictwem nowej funkcjonalności, w obrębie filmu wideo odbywa się w porównaniu z innymi materiałami wideo. Są to filmy, które mają podobną długość. Ta analiza odbywa się również pomiędzy materiałami w których występuję podobna informacja o przewijaniu w przód i w tył treści.

Dane polegają na tym, że im wyższe wzniesienie linii na wykresie zobaczymy tym większe było nim zainteresowanie, a mniej użytkowników opuszczało film w porównaniu z innymi, podobnymi filmami. I przeciwnie, im linia bardziej opada, tym więcej osób wyłączało film w porównaniu z innymi spełniającymi podobne kryteria.

Jeżeli ta funkcjonalność zaciekawiła Cie, podobnie jak nas, powinieneś zajrzeć na swoje konto w aplikacji YouTube w obrębie sekcji statystyki.
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa