ClickCease

STANOWISKO PRACY PANA/I Z E-BIZNESU

utworzone przez | Maj 15, 2010 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Nie wydaje Wam się, że dziś temat z innej beczki? Postanowiliśmy wprowadzić cześć luźniejszych tematów, które również powinny Wam pomóc nie tylko w rozwoju umiejętności technicznych, ale też indywidualnych. Chcemy budzić w Was te lepsze cechy, przydatne w sieci, a także wspierać Was i budzić motywację.
[signinlocker]
Aby prowadzić rentowny e-biznes należy mieć również dobrze przygotowane i przystosowane do tego typu pracy miejsce. Nawet nie wyobrażacie sobie, jakie jest to istotne. Miejsce pracy, zawsze odgrywa dużą rolę w jej wynikach. Dziś w poście skupimy się na organizacji własnego kącika, w którym większość czasu spędzamy i w którym będziemy pracować.

Jeśli nasze miejsce pracy będzie dla nas komfortowe, w efekcie i nasza praca powinna stać się efektowniejsza. Mało, który malarz malujący na kolanach osiągnął przecież sukces. Takie miejsce pracy musi też być po prostu wygodne, dbać o nasze zdrowie, a także niwelować zmęczenie.

W pracy e-biznesmena najważniejsze będzie biurko, a do niego fotel, a przy tym oczywiście konieczne miejsce pracy-laptop lub komputer stacjonarny, często inne urządzenia biurowe (typu faks, skaner, drukarka) i telefon. Fotel musi być odpowiedni, przede wszystkim dlatego, aby nie niszczył naszego kręgosłupa. Odpowiednio dobrany fotel musi być wygodny, tak abyśmy po chwili siedzenia na nim nie odczuwali już zmęczenia. Również biurko powinno być duże i przestronne. Muszą znaleźć się na nim, w zasięgu naszej ręki wszystkie konieczne nam do pracy urządzenia. Nie zapomnijmy aby stała przy nim lampa, często zapalona, bo chyba nikt nie chcę popsuć sobie wzroku? Pamiętajmy o dolegliwościach, które często występują dopiero po latach pracy na nieodpowiednio zorganizowanym jej miejscu.

Wiecie już jak istotne okazuje się stworzenie sobie korzystnych warunków pracy? Chcecie aby poruszać tutaj takie tematy? Aby pisać jakie biurko z fotelem czy komputer wybrać? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać!
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa