ClickCease

Tradoro-intuicyjne sklepy internetowe

utworzone przez | Kwi 9, 2010 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Niektórzy czekali na ten moment długi czas. Kilka tygodni temu zostało uruchomione Tradoro. Najprościej mówiąc jest to system e-commerce do sprzedaży w Internecie. Ta platforma sklepów internetowych Tradoro nazywana przez niektórych jest intuicyjną w obsłudze.
[signinlocker]
Nie będziemy ukrywać, że są one przez nas lubiane i polecane. Powodem jest fakt, że uważamy, że system tych sklepów jest wart promowania, ponieważ wnosi powiew świeżości,nowości, niespotykaną dotąd intuicyjność obsługi oraz wiele nowych możliwości. Może więc będziecie razem z nami śledzić postępy Tradoro.pl? Może zaskoczy nas ich rozwój i ekspansja?

Naszym zdaniem ten system jest inny niż wszystkie. Aplikacja ta służy do prowadzenia sklepów internetowych. Działa ona w modelu SaaS (Software as a Service). W modelu tym nie trzeba nic instalować, dbać o własny serwer czy kopie zapasowe. Ogromną zaletą jest zaoszczędzenie czasu-sklep można założyć w kilka minut. Czy to nie przełomowe?

Nie będziemy jedynie waloryzować Tradoro. Takie rozwiązania posiadają również wady. Jeśli Twoje oczekiwania względem sklepu internetowego są takie, że chciałbyś aby był on uszyty na miarę i miał niestandardowe rozwiązania wtedy musisz wziąć pod uwagę stworzenie dedykowanej aplikacji specjalnie dla siebie. Co prawda, wersje pudełkowe oprogramowania sklepowego często okazują się skarbonką czasu i pieniędzy-trzeba je dostosować do swoich potrzeb. A Wy uważacie, że co jest lepsze?

Nie można tu nie wspomnieć o rozbudowanych możliwościach jakie daje aplikacja. Są to, np. integracja z Allegro, widgety, dokładne statystyki zamówień czy monitoring pozycji fraz w Google. Kolejna ogromna zaleta tego oprogramowania to świetny, dopracowany wygląd Tradoro. No i oczywiście, wspomniana już prędzej niejednokrotnie intuicyjna obsługa. Nie boją się oni słuchać głosu swoich użytkowników-i to jest bardzo fajne.

Ciekawi nas ogromnie czy uda im się zdominować rynek aplikacji sklepów internetowych. Ma na to wpływ bardzo dużo czynników, m.in. reagowanie na potrzeby klientów, elastyczne dopasowywania się do rynku, ciągły rozwój, testowanie użyteczności. Naszym zdaniem mają oni na to ogromną szansę i jedno jest pewne-będzie się działo na polskim rynku e-commerce!
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa