ClickCease
Zaznacz stronę

Wartościowy content – czyli jaki?

utworzone przez | lis 10, 2016 | Bez kategorii | 0 komentarzy

O wartościowym contencie można mówić wtedy, gdy spełnia on założone przez twórcę strony cele oraz jest pożyteczny dla odwiedzających ją internautów. Wbrew pozorom nie jest łatwo go stworzyć. Potrzebny jest do tego przede wszystkim copywriter, który zna zasady tworzenia wartościowych treści. Osoba, której zlecisz stworzenie treści powinna wywiązać się z zadania bezbłędnie.
[signinlocker]
Ważne jest, aby publikowany content został stworzony w oparciu o kilka podstawowych zasad. Dzięki temu, strona internetowa będzie chętnie odwiedzana przez internautów. Znajdujące się na niej treści będą dla nich wartościowe i pożyteczne. Pamiętaj, aby były one wolne od błędów ortograficznych, stylistycznych i gramatycznych.

Przyciągający uwagę content
Podstawą jest stworzenie wartościowego contentu, który po prostu będzie interesujący. Warto uniknać wtórnych tematów oraz zbyt długich artykułów. Pamiętaj również, że za dobry content trzeba słono zapłacić. Niektórym właścicielom stron wydaje się, że płacąc za tekst 2 zł za 1000 znaków otrzymają oryginalny, unikalny tekst, który zrobi im całą popularność. Rzeczywistość jest jednak inna. Jeżeli zależy Ci na wartościowym contencie za treść musisz zapłacić minimum 10 zł za 1000 znaków lub nawet więcej. Na tym akurat nie powinno się oszczędzać. Oszczędzając, nie uzyskasz efektów, o jaki Ci chodzi.

Optymalizacja treści
Nic nam nie da umieszczenie wartościowych i merytorycznych artykułów na stronie, jeżeli ich treść nie zostanie właściwie zoptymalizowana. Warto zlecić to zadanie specjaliście, który zna się na tym, jak mało kto. Zadba o to, aby artykuł został opatrzony nagłówkiem h1 oraz aby w tekście znalazły się minimum dwa nagłówki h2. Optymalizacji zostaną poddane również wszystkie treści oraz zostaną użyte w nich właściwe słowa kluczowe. Ponadto, pozycjoner umieści również na naszej witrynie linki świadczące o współpracy z innymi stronami. Współpraca z różnymi witrynami może przynieść wiele korzyści witrynie. Ty reklamując kogoś otrzymasz w zamian za to to samo.

Content dostosowany do grupy docelowej
Przy tworzeniu contentu ważne jest, aby brać pod uwagę do kogo będzie on kierowany. Młodych ludzi nie zainteresuje sam suchy tekst. Powinien być on wzbogacony o ilustracje, video czy inne multimedialne dodatki. Wtedy zainteresują się treścią, przeczytają przygotowany artykuł i będzie on dla nich wartościowy. Będą chcieli wrócić na stronę ponownie i polecą ją swoim znajomym.

Funkcja komentowania
Pamiętaj, aby pod każdym artykułem, jaki zamieszczasz na swojej stronie udostępniać miejsce na komentarze. Dając internautom możliwość wyrażenia zdania, otrzymasz feedback, czy przygotowane treści są dla nich przydatne czy też nie. Dowiesz się, czy idziesz we właściwą stronę, co jest istotne przy rozwijaniu witryny. Wpisy mogą być moderowane przez administratora strony lub dodawane bezpośrednio przez użytkownika. Radzimy jednak zdecydować się na dodawanie komentarzy pod nadzorem, jeżeli nie chcesz, aby na Twojej stronie pojawiały się mało interesujące reklamy, spamy i śmieci.
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa