ClickCease

Wspomóż biznes w Internecie z wielokrotnym autoresponderem

utworzone przez | Kwi 2, 2011 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Żaden biznes nie odniesie sukcesu bez narzędzi. Współcześnie sieć oferuje ich coraz więcej-niektóre są skuteczniejsze, inne mniej. Niektórych celem jest prowadzenie biznesu w sieci, innych pozyskiwanie klientów. Wielokrotny autoresponder zdecydowanie należy zaliczyć do tych bardziej przydatnych narzędzi, a nawet tych obowiązkowych. Ma on na celu wspomóc biznes w Internecie jego użytkownikom.
[signinlocker]
Przede wszystkim musimy napisać o tym czym on jest, gdyż nie każdy spotkał się już z tym pojęciem. wielokrotny autoresponder nazywany jest inaczej również inteligentnym autoresponderem. Ten którego nazwa składa się z dwóch członów jest po prostu bardziej rozbudowanym odpowiednikiem zwykłego autorespondera. Pierwotnie to narzędzie (czyli wspomniana jego zwykła wersja) jest oprogramowaniem, które zajmuje się automatycznym wysyłaniem wiadomości elektronicznej e-mail, do osoby od której prędzej otrzymaliśmy wiadomość. Przydaje się on jeśli prowadzimy biznes w sieci, przebywamy na urlopie i nie mamy dostępu do internetu. Osoby, które do nas napiszą, będą mogły otrzymać automatycznie wygenerowaną przez pocztę wiadomość o treści, która sami prędzej ustalimy, np. ,,Obecnie przebywam na urlopie. Odpowiem na wiadomość w dn. 15.02.2011 r.” Na tym jego rola się kończy, gdyż jest to zdarzenie jednorazowe. Inteligentny autoresponder różni się tym, że może wysyłać wiele wiadomości zaplanowanych wcześniej przez nas i ułożonych w kolejkę, np.generujemy treść wiadomości, ustawiamy ich kilka w ustalonej kolejności i zaznaczamy, że mają być one wysyłane co 3 dni. Różnica jest jeszcze taka, że w zwykłej wersji narzędzie zapomina o tym, że wysłało wiadomość do nadawcy, jego ulepszona wersja natomiast nie zapomina o niej. Dzięki temu często używany on jest do publikacji newslettera czy kursów e-mailowych.

Użytkownikom daje on wiele, właśnie dlatego określany jest jako potężne narzędzie w sieci. Zastanówmy się więc co takiego może nam przynieść korzystanie z niego?

Przede wszystkim jego zaletą jest stały kontakt z klientami, kontrahentami itd. Dzięki cyklicznemu wysyłaniu e-maili co jakiś czas przypominamy użytkownikom o sobie, nawet wtedy gdy przebywamy na urlopie czy nie mamy połączenia z siecią. Pomaga to wzbudzić do nas zaufanie, a to wiąże się z prawdopodobieństwem, że klienci czy użytkownicy będą do nas wracać. Pomoże on zbudować pozytywną relacje pomiędzy odbiorcą, a nadawcą.

Inną zaletą jest świetna możliwość budowania swojego wizerunku w kręgu potencjalnych kontrahentów. To co i jak często mamy im do przekazania, sprawia że w ich oczach zaczyna się tworzyć obraz naszego ja. Jeśli nasze maile będą treściwe, profesjonalne i zawierały cenne wskazówki to opinia o nas również powinna być pozytywna. Poprzez wysyłanie cyklicznie e-maili odbiorca zaczyna nam ufać i przyzwyczaja się do nas (o budowie maila pisaliśmy jakiś czas temu). Pozwala to klientom również lepiej nam poznać-a wolimy kupić coś od osoby, która znamy, niż od tej obcej.

Jeśli chcesz poznać więcej zalet wielokrotnego autorespondera koniecznie zajrzyj do nas za kilka dni-niedługo pojawi się II część postu, a w niej przedstawimy jeszcze kilka cennych zalet o których warto wiedzieć.
[/signinlocker]

fota2Autor: Michał Babiak
CEO SemStar sp. z o. o.

Moją misją jest zwiększenie poziomu świadomości przedsiębiorców dotyczącą marketingu internetowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką tak aby mogli czerpać nieustanne korzyści finansowe oraz rozwojowe z dobra internetu, odróżniając tym samym błędne informacje i usługi, które uniemożliwiają rozwój i osiągnięcie sukcesu.

Internet jest bardzo zaśmiecony, uważam że aktualne informacje dostępne w sieci, szkoleniach, książkach, prasie oraz przekazywane przez agencje reklamowe manipulują branżą, dostarczają potencjalnie wartościowe informacje oraz usługi ale tak naprawdę sprowadzają przedsiębiorców na złą drogę, wykorzystując ich niewiedzę. Narażają tym samym na duże koszty, błędne doświadczenia, utratę klientów a nawet zamknięcie firmy.

Głównym celem moich działań, jest pomoc i wsparcie udzielone jak największej ilości przedsiębiorstw i osób, które prowadzą swoje działania w internecie albo mają dopiero w planach rozwój swojej firmy i zarabianie pieniędzy w sieci. Tym samym podnieś poziom życia dzięki zdobytej wiedzy i korzyści finansowych wygenerowanych przez świadczone usługi.

Pomogłem już setką przedsiębiorstw, realizując i nadzorując setki kampanii. Wykorzystuje do tego swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane w czasie 11 letniej praktyki zawodowej. Zrealizowałem kampanie z wydanym budżetem przekraczającym kilka milionów złotych. Pracowałem jako główny specjalista od marketingu w największych korporacjach oraz agencjach reklamowych w Polsce i Europie osiągając spektakularne sukcesy o, których można przeczytać w internecie oraz w zakładce doświadczenie.

Cieszę się z każdego sukcesu i radości swoich Klientów oraz Osób czerpiących wiedzę z moich materiałów. Ich zadowolenie nieustannie motywuje mnie do dalszego rozwoju i pracy. Głównie kieruje się wartościami takimi jak dobro, prawda i zaufanie.

Archiwa